
Наливка: популярні рецепти 2022
Наливка – спиртовмісний напій переважно на основі ягід, який можна приготувати або настоюванням на спиртовій рідині або шляхом природнього бродіння.
Наливка з чорною смородиною
Для початку підготуємо ягоди: промиваємо їх та даємо воді стекти, звільняємо ягоди з гілочок та посипаємо цукром, поміщуємо у посудину. Накриваємо марлею і залишаємо настоюватися. Після бродіння зливаємо наливку, додаємо до неї горілку та перемішуємо. Готову наливку переливаємо у пляшки, та міцно закриваємо кришкою, зберігаємо у прохолодному місці. Наливка готова.
Вас може зацікавити Як приготувати шашлик на мангалі.
Наливка з винограду
Почнемо з того, що змішаємо воду з цукром та доводимо до кипіння. Приготований цукровий сироп остужуємо. Далі очищаємо виноград та засипаємо в банку, зверху заливаємо сиропом. Накриваємо банку марлею і прибираємо в тепле місце. Коли почнеться бродіння знімаємо марлю. Залишаємо ще наливку на місяць у темному місці. Коли бродіння припиниться виноградну наливку необхідно пролити через кілька шарів марлі, а потім розлити в пляшки для зберігання. Смачного.
Рецепт полуничної наливки
Промиту полуницю засипаємо в банку з цукор. Накриваємо марлею та відправляємо на 4 дні у темне місце. Після бродіння треба домашню полуничну ипм наливку профільтрувати через марлю. Готовий напій розливаємо у пляшки та міцно закриваємо кришками.
Рецепт вишневої наливки

Читайте також Настоянка: ТОП 2022.
Спочатку вишню промиваємо та видаляємо кісточки, засипаємо в банку разом з цукром. Далі додаємо горілку так, щоб вона покрила вишню із цукром. Банку закриваємо кришкою, і відправляємо у тепле місце. Наливку з вишні тримаємо до 2 місяців. Приготовану наливку проціджуємо. Потім зберігаємо нашу наливку у прохолодному темному місці.
Наливка сливова
Для початку необхідно промити сливи потім складаємо їх в банку та заливаємо алкоголем. Міцно закриваємо банку та відправляємо у темне місце.
Фільтруємо напій через марлю розливаємо у пляшки, закриваємо та зберігаємо. Готово.
Наливка тернова
Для початку підготуємо ягоди: промиваємо та висушуємо їх від води. Пересипаємо в банку разом з цукром. Накриваємо марлевою тканиною і відправляємо в темне місце до початку бродіння. Алкоголь додаємо вже після бродіння. Потім потрібно профільтрувати напій і перелити в пляшки для зберігання. Напій готовий.
Читайте також Свинячі реберця на грилі
Персикова наливка
Спочатку необхідно нарізати персики на шматочки та перетерти їх в пюре. Далі це пюре потрібно помістити в посудину додати цукор та залишити бродити. Після бродіння наливку фільтруємо через марлеву тканину. Далі як завжди розливаємо в пляшки.
Горіхова наливка
Волоські горіхи потрібно розколоти та помістити в посудину. Далі заливаємо горілкою. Та відправляємо настоюватися. Через два-три місяці напій буде готовий.
Рецепт журавлиної наливки
Щоб приготувати наливку використати можна свіжу та заморожену журавлину. Додоємо алкоголь. Та відправляємо настоюватися в темне тепле місце.
Яблучна наливка
Яблука миємо та розрізаємо на шматочки, засипаємо в банку та додаємо цукор. Потім наливаємо алкоголь та ставимо в темне місце до початку бродіння. Після чого фільтруємо напій та розливаємо в пляшки.
Рецепт малинової наливки

Вам також може сподобатися Рецепт шашлику по-кавказьки.
Малину промиваємо та перетираємо з цукром. Поміщаємо в банку та додаємо алкоголь. Залишаємо наливку настоятися. Після чого необхідно перецідити ягоди та проварити їх. Далі цей сироп змішати разом з алкогольною основою яка в нас вийшла.
Наливка лимонна
Лимон чистимо від шкірки та видавлюємо з нього сік. Далі потрібно зварити сироп на основі води цукру та лимонного соку. Потім в банку заливаємо сироп, алкоголь, нарізаний лимон та цедру. Даємо час настоятися наливці. Потім розливаємо в пляшки міцно закриваємо кришкою для подальшого зберігання. Зберігати можна в темному прохолодному місці.
